ul. Grunwaldzka 38A/U7

O mnie

FBY_5694 mały rozmiar

Komu na codzień pomagam?

Pomagam osobom spędzającym długie godziny w pozycji siedzącej usunąć uciążliwy ból pleców, szyi oraz karku, nawet jeśli lekarz zdiagnozował dyskopatię kręgosłupa, a poprawa ergonomii pracy, ćwiczenia oraz leki nie przyniosły ulgi. Ponadto specjalizuje się w fizjoterapii stawów skroniowo żuchwowych. Pomagam osobom z problemami klikania i przeskakiwania szczęki oraz zaciskania i ścierania zębów.
Codziennie trafiają do mnie pacjenci z nie specyficznymi dolegliwościami bólowymi, czyli takim u których mechanizm powstania bólu jest nie znany. W badaniach obrazowych jest wszystko dobrze, lekarz i inni specjaliści mówią że nie powinno boleć natomiast ból z jakiś powodów się utrzymuje. Moje szerokie spojrzenie biorące pod uwagę historię pacjenta oraz znajomość nie oczywistych zależności w organizmie powoduje że z powodzeniem jestem w stanie pomagać osobą z bólem niewiadomego pochodzenia po przez fizjoterapię przeciwbólową.
Kilka słów o mnie

Mikołaj Kaźmierczak

Codzienna porcja aktywności fizycznej w postaci treningu pływackiego i street workout’u. W zabieganych dniach gdzie niema czasu na pełen trening zawsze staram się znaleźć 5-10 minut na spontaniczne ćwiczenia np. w postaci pompek, podciągania i porannego rozruchu, który każdemu polecam. Oprócz książek branżowych interesują mnie pozycje w tematyce rozwoju osobistego, produktywności, codziennych nawyków i tajników ludzkiego umysłu. Miłośnik przyrody i natury, które odnajduje w leśnych wycieczkach rowerowych.
„Jeśli nie dbasz o swoje ciało, gdzie będziesz mieszkał?” – Koby Yamanda
DSC_2141 mały rozmiar
0

Lat bogatego doświadczenia w zawodzie fizjoterapeuty

0

Łączna liczba pacjentów, którym pomogłem w ostatnim roku

0 %

Zadowolonych pacjentów według opinii wystawionych na wielu platformach

Dlaczego wybrałem taką specjalizację?

Od początku mojej przygody z fizjoterapią, każdy problem pacjenta staram się traktować indywidualnie i holistycznie. Każda osoba ma swoją własną historię, z której mogą wynikać późniejsze problemy zdrowotne. W trakcie specjalizacji, w kierunku rehabilitacji kręgosłupa, obserwowałem rozmaite połączenia i zależności naszego organizmu. To spowodowało zainteresowanie obszarem stawów skroniowo żuchwowych oraz ich wpływem na postawę ciała.

Skuteczność

Opierając się na najnowszej wiedzy i efektywnych metodach leczenia. Koncentruję się nie tylko na eliminacji objawów, ale przede wszystkim rozwiązaniu źródła problemu, prowadząc Cię do trwałego powrotu do zdrowia w jak najkrótszym czasie.

Zaangażowanie

Pasja, troska i wsparcie - to moje zobowiązania w drodze do Twojego zdrowia. Od chwili, gdy stawiasz pierwszy krok w gabinecie, aż po pełny powrót formy daję z siebie 100%. Razem stworzymy warunki, w których powrót do zdrowia staje się naturalną konsekwencją naszej współpracy.

Indywidualizm

Unikalność to nasza siła, każdy z nas to inna historia. Dlatego tworzę terapię, która nie tylko dostosowuje się do Twojego ciała, ale także do Twojego stylu życia. Obrany plan nie tylko leczy, ale również motywuje do osiągania trwałych efektów i samodzielnego dbania o zdrowie.

Ból nie musi ograniczać twojego życia – pomogę Ci go usunąć/wyeliminować

Codziennie pomagam zrozumieć przyczynę dolegliwości/problemu i usunąć pojawiający się bólu, osobą takim jak Ty – zapisz się już dziś i przekonaj się o skuteczności moich usług!
Mikołaj Kaźmierczak - ZnanyLekarz.pl

Umów wizytę

Mikołaj Kaźmierczak - ZnanyLekarz.pl
Pozbądź się dolegliwości!